alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

               Virškinimo problemos 

Alavijas yra puikiausia alternatyva   virškinimo problemoms šalinti

 Dauguma žmonių nė nesusimąsto, kokios neįtikėtinai didelės įtakos virškinamasis traktas turi jų sveikatai ir gerai savijautai. Viskas, ką suvartojate baltymai, angliavandeniai, riebalai, vitaminai, mineralai, maistinės medžiagos ir t. t. – keliauja virškinamuoju traktu, kur suskaidoma į „statybinius blokus“ ir patenka į kraujotaką, kad pasiektų jūsų ląsteles ir audinius. Tuo pat metu per virškinamąjį traktą iš ląstelių šalinami medžiagų apykaitos produktai – atsikratoma toksinų, kad organizmas galėtų funkcionuoti optimaliai. Be to, mokslininkų yra įrodyta ,kad  maždaug 80 proc. imuninės sistemos yra virškinamajame trakte! Todėl virškinamasis traktas – tai ne tik svarbiausia greitkelio, kuriuo keliauja maistinės medžiagos, dalis; jis taip pat apsaugo mus nuo nepageidaujamų įsibrovėlių, neleisdamas jiems iš virškinamojo trakto keliauti toliau ir ten pridaryti žalos. Taigi, be galo svarbu padėti savo virškinamajam traktui – ir tuo pačiu pasirūpinti savo sveikata!

 Suaugusio žmogaus žarnynas yra apie 8 metrų ilgio, o paviršiaus plotas atitinka nemažą gyvenamąjį namą – apie 300 kv. metrų. Virškinimas yra tik viena iš šio svarbaus organo užduočių. Mokslininkai žarnyną kartais vadina antrosiomis smegenimis – jame yra per 100 mlrd. nervinių ląstelių, t.y. daugiau, nei galvos ir nugaros smegenyse. 

 Pagrindinė sveiko žarnyno paskirtis  skaidyti maistą iki molekulių , kurios gali patekti į kraują ir nukeliauti į visus organus..

 žarnynas[virškinamoji trakto dalis] atlieka sekrecijos ,virškinimo ,rezorbcijos funkcijas.Nesuvirškinti maisto likučiai ima rūgti, skirdami toksinus, kurie plinta po visą organizmą, pažeisdami kepenis, inkstus, plaučius, širdies bei kraujagyslių ir endokrininę sistemas. O kaip puikiai jaučiasi mūsų organizme parazitai! Beje, šiandien nuo jų aktyvumo miršta daugiau žmonių, negu nuo vėžio. 

 Pagrindiniai užteršto storojo žarnyno sindromai:

Užterštas žarnynas sukelia šiuos sveikatos sutrikimus:alergiją ir kai kurių produktų netoleravimą, blogą burnos kvapą, dujų kaupimąsi, nepakeliamą išmatų kvapą,vidurių užkietėjimą, nereguliarų tuštinimąsi, hemoroj, dujų kaupimąsi, vidurių pūtimą ,riebaus maisto netoleravimą.Esant užterštam žarnynui  kamuoja dažni peršalimai, virusiniai susirgimai, bronchitas, bronhinė astma.Taip pat patiriama energijos stoka, silpnums be jokios priežasties, mieguistumas, skausmas apatinėje nugaros dalyje,ilgesnio miego poreikį; kepenų ir šlapimo pūslės skausmus,odos problemas, bėrimus, spuogus, votis, psoriazę, celiulitą.Šlakais užkimštos storojo žarnyno sienelės nustoja atlikti vieną svarbiausių savo funkcijų – rezorbciją. Dėl teršalų sutrinka ir žarnyno mikroflora. Jos stoka sukelia disbakteriozę, nuo kurios kenčia kas antras planetos gyventojas, dažnai to net neįtardamas.

Kai žarnynas švarus:

Organizmas iš jo pradeda absorbuoti vandenį ir vitaminus,mineralus,amino rūgštis ir atkuriamas  mineralų  balansas,pagerėja sveikata ,atsinaujina organizmas ,padidėja žmogaus energija,nyksta odos problemos,mažėja svoris.

Alavijas yra geriausia organizmo ir virškinamojo trakto šluota.

Aloe Vera sultys

 • Tai natūralios alavijo želė sultys, 96,2 proc. alavijų
 • Sudėtyje nėra alavijų lapo žievės
 • Rekomenduojamos norintiems pagerinti bendrą organizmo savijautą

Sprendžia virškinimo sistemos problemas.

Aloe Vera  sultys valo storąjį ir plonąjį žarnyną,gerina virškinamojo trakto darbą.Naudingas esant dirgliosios žarnos sindromui, žarnų divertikului bei kasos uždegimu,esant opaligei.

 Patentuotos ir stabilizuotos Aloe Vera sultys beveik identiškos šviežiam lapo minkštimui. Sultyse yra visi vitaminai (A, visi B grupės, C, D, E) ir mineralai (geležis, kalcis, kalis, fosforas, kt.), taip pat labai retas vitaminas B12, kuris randamas tik keliuose augaluose. Todėl šios sultys yra labai svarbus maisto priedas vegetarams (nevartojant mėsos organizmui trūksta kai kurių vitaminų ir mineralų).Produkte taip pat yra dvidešimt amino rūgščių (iš 22, reikalingų žmogui), iš kurių aštuonios yra svarbiausios, kurių organizmas pats negali pasigaminti ir kurios reikalingos ląstelėms augti. Aloe Vera sultys kiekvieną organizmą veikia individualiai, todėl jų poveikis pasireiškia skirtingai (vieniems poveikis jaučiamas greičiau nei kitiems).Sultys padeda esant vidurių užkietėjimui, žarnyno problemoms, polinkiui į opas ar žarnyno erozijas.Sultys padeda natūraliai išvalyti žarnyną, mažina "išsipūtusio pilvo" pojūtį. Jos puikiai tinka planuojantiems ar jau besilaikantiems dietos (padeda kovoti su alkiu, o reikalingos maistingosios medžiagos neleidžia organizmui badauti).Alavijo sultys rekomenduojama vartoti norint: sustiprinti imuninę sistemą, sumažinti virusinių infekcijų tikimybę, pagerinti bendrą organizmo tonusą. Alavijo sultys yra puikus maisto papildas esant: virškinamojo trakto sutrikimams, odos problemoms, nudegimams, povirusinio nuovargio sindromui.

Mes kalbame apie geros kokybės produktą. Tik nereikia skubinti įvykių eigos. Ląstelė nepasikeičia per vieną naktį – gilesni audinio sluoksniai keičiasi kas devyniasdešimt dienų. Siekiant gerų rezultatų, labai svarbu vartoti sultis reikiamais kiekiais kiekvieną dieną.
Aloe Vera – pats geriausias gamtos subalansuotas maistingųjų medžiagų rinkinys. Jei Jūs geriat „Forever Living Products“ alavijo sultis, galima sakyti, Jūs geriate natūralias sultis iš ką tik nupjauto alavijo lapo. 

Šis produktas pirmasis pasaulyje gavo Tarptautinės alavijų mokslinės tarybos pažymėjimą

Alavijų -uogų nektaras

 • Sudėtyje - net 88,9 proc. natūralių alavijų želė sulčių
 • Be alavijų lapo žievės
 • Sudėtyje yra obuolių ir spanguolių sulčių
 • Praturtintos vitaminu C
 • Valo kepenis, inkstus
 • Padeda sutvarkyti žarnyno veiklą.
 • Labai vertingi spanguolių pektinai, kurių uogose išties gausu, ypač stambiauogėse spanguolėse. 
 • Pektinai su daugeliu metalų – kalciu, stronciu, švinu, kobaltu ir kt. sudaro netirpius kompleksinius junginius – chelatus – kurie praktiškai nevirškinami ir pašalinami iš organizmo. 
 • Pektinams būdingos ir antibakterinės savybės, todėl jie panaudojami virškinamojo trakto ligoms gydyti.
 •  Svarbios chlorogeno ir neochlorogeno rūgštys. Jos  skatina tulžies  mažina uždegiminius procesus. 

Šios sultys tinka turintiems inkstų, kepenų problemų (mažinami uždegimai arba jiems užkertamas kelias), norintiems išvalyti savo žarnyną, sustiprinti viso organizmo imuninę sistemą, daug rūkantiems žmonėms (nes rūkant prarandama daug vitamino C).

Žalumynų laukai

Tai itin gerai subalansuotas maisto papildas, kuris padės kompensuoti maistingų medžiagų, randamų šviežiuose vaisiuose, daržovėse, želmenyse, trūkumą. Šio produkto sudėtyje daug vitaminų, mineralų, baltymų, aminorūgščių, fermentų, jame yra ir chlorofilo.

„Žalumynų laukai“ pasižymi maistingų medžiagų gausa, kurios gaunamos iš miežių ir kviečių želmenų, liucernos ir raudonųjų ankštinių pipirų.

Miežių želmenyse yra kalio, kalcio, magnio, geležies, natrio, vario, fosforo, cinko ir mangano.
Kviečių želmenys – maistingas augalas, turintis daug įvairių vitaminų ir mineralų.
Liucernos yra puikus vitaminų (A, B6, E, K) ir mineralų šaltinis. Jos mažina cholesterolio kiekį kraujyje ir yra natūralus augalinis estrogenas.
Raudonieji ankštiniai pipirai jau seniai naudojami medicinoje, gerina kraujotaką ir padeda virškinti.
Medus turi daug naudingų medžiagų: vitaminų, mineralų ir aminorūgščių. Seniai naudojamas kaip vaistas ir energijos šaltinis.

Stiprina imuninę sistemą;

 •  Padeda palaikyti gerą fizinę ir psichinę būklę;
 •  Gerina virškinimo sistemos darbą;
 • Padeda geriau virškinti ląstelieną
 •  Mažina cholesterolio kiekį;
 • Gerina kraujotaką;
 • Mažina neigiamą radiacijos poveikį;
 • Antioksidantų šaltinis.

Forever Active Pro-B

Pagalba virškinamajam traktui

Papildas Forever Active Pro-B – patentuotas 6 skirtingų probiotikų padermių kompleksas, kurio vienoje kapsulėje yra 8 milijardai KSV.

Gerosios šešių atmainų bakterijos, turinčios didelės reikšmės žmogaus sveikatai. Šios mažos lengvai nuryjamos kapsulės, sukurtos palaikyti sveiką virškinimo sistemą.Bakterijos – žmogaus organizme esantys gyvi mikroorganizmai, kurie turi didelës reikšmės mūsų sveikatai. Bakterijos yra skirstomos į gerąsias ir blogąsias. Gerosios bakterijos vadinamos probiotikais. Žodis probiotikas graikų kalba reiškia „gyvenimui“.

 Padeda išsaugoti sveiką virškinamąjį traktą

- Gali išvengti skrandžio rūgšties poveikio, kad optimaliai atliktų savo funkciją žarnyne

- Sudėtyje yra 6 sinergiškai veikiančios padermės, įskaitant kliniškai ištirtą Lactobacillus rhamnosus

- Daugiau nei 8 milijardai KSV

- Padermės kriogeniškai užšaldytos siekiant užtikrinti jų kokybę ir atsparumą

- Be sojos ir alergenų

Dabar galite pasirūpinti savimi geriau nei bet kada vartodami šį itin pažangų papildą su naujomis, kliniškai ištirtomis probiotikų padermėmis. Forever Active Pro-B visų pirma veikia žarnyne, kur jis dalyvauja virškinimo procese, kad būtų lengviau pasisavinamos maisto medžiagos, bei palaiko normalų žmogaus augimą ir vystymąsi padėdamas išsaugoti sveiką virškinamąjį traktą ir stiprų imunitetą

Forever Active Pro-B sudėtyje yra komplekso „FloraActive“ – vertingų probiotikų padermių, ištirtų Kopenhagos universitetinėje ligoninėje, kuri užima pirmaujančią poziciją gastroenterologijos srityje. Vienoje Forever Active Pro-B , patentuoto 6 skirtingų padermių komplekso, kapsulėje yra 8 milijardai KSV. Šiame produkte taip pat yra prebiotinių maistinių skaidulų, kurios maitina probiotikus, kol jie laikomi buteliuke, transportuojami ir patenka į žarnyną. Prebiotikai sukuria idealią aplinką, kurioje probiotikai gali funkcionuoti ir tarpti.

Kadangi probiotikai lengvai pažeidžiami, Forever Active Pro-B gaminamas naudojant ypatingą kriogeninio užšaldymo technologiją, kuri apsaugo probiotikus gamybos metu bei visą jų galiojimo laiką. Forever Active Pro-B probiotikų padermės atrinktos ir suderintos taip, kad išliktų atsparios skrandžio rūgščiai bei tulžies druskoms ir galėtų pasiekti žarnyną. Klinikinių tyrimų duomenys rodo, kad šios padermės pasižymi geresniu gebėjimu kolonizuoti ir daugintis bei išgyventi judėjimą virškinamuoju traktu.

Tačiau tai dar ne viskas. Forever Active Pro-B – tai vegetarams tinkamos kapsulės unikaliame, pagal „Activ Vial“ technologiją pagamintame buteliuke. Šioje naujoje pakuotėje yra drėgmę sugeriantis sluoksnis, kuris nepraleidžia drėgmės ir apsaugo probiotikus visą jų galiojimo laiką.

Išbandykite Forever Active Pro-B kartu su mūsų patentuotais alavijais, kurie atlieka prebiotiko funkciją. Kad ir ko siekiate – išsaugoti gerą virškinimą, pagerinti maisto medžiagų pasisavinimą ar sustiprinti imunitetą – įtraukite į savo racioną papildą Forever Active Pro-B

Forever Arctic Sea® –

Tai  dar vienas būdas padėti virškinamajam traktui aprūpinant jį omega-3 riebalų rūgštimis. Kiekvienos mūsų kūno ląstelės membranoje yra riebalų rūgščių; jų dėka membrana išlieka skysta, be to, jos ne tik padeda jai bendrauti su kitų ląstelių membranomis, bet ir skatina reikalingų maistinių medžiagų pernešimą į ląstelę ir medžiagų apykaitos pro- duktų šalinimą iš ląstelės. Omega-3 riebalų rūgštys atlieka svarbų vaidmenį palaikant ląstelių membranų funkciją; virškinamojo trakto ląstelėms jos padeda pasisavinti maistines medžiagas, o virškinamojo trakto imuninės sistemos ląstelėms – kovoti su įsibrovėliais. Be to, omega-3 riebalų rūgštys padeda atkurti tinkamą omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių santykį organizme; šis turėtų būti maždaug 1:1 ar 1:4, o ne toks, kokį lemia įprasta šiuolaikinė vakarietiška mityba – 1:20. Omega-3 riebalų rūgštys, pavyzdžiui, eikozapentaeno rūgštis (EPA), gali ne tik padėti išsaugoti skys- tas ląstelių membranas ir pagerinti medžiagų pernešimą, bet ir padėti išsiskirti virškinimo fermentams, kurie padeda virškinti maistą. Vartojant maisto papildus su aukštos kokybės žuvų taukais, kuriuose gausu EPA ir DHA (dokoza- heksaeno rūgšties), galima pagerinti omega-3 riebalų rūgščių pusiausvyrą, o tai gali padėti išsaugoti sveiką virškinamąjį traktą.

  Forever fiber

  Turbūt daugelis esate girdėję apie skaidulų naudą  ir yra reikalingos kiekvienam kurios padeda išlaikyti tinkamą ir reguliarų maistinių medžiagų pasisavinimą.

  Skaidulos palaiko 2 labai svarbias virškinimo sistemos funkcijas:

  • Jos padeda pasisavinti maistines medžiagas
  • Jos sujungia maistą ir toksinus žarnyne ir padeda jiems keliauti toliau.

   Ištemptas mūsų žarnynas yra maždaug 9 metrų ilgio, tačiau jis sutalpintas į maždaug 45 cm ilgio plotą. Be skaidulų mūsų organizmas turėtų problemų palaikant efektyvų maisto judėjimą per mūsų virškinimo sistemą. Įsivaizduokite kad skaidulos tai didelis lipnus kamuolys, kuris ritasi per visas jūsų plonas ir storas žarnas ir surenkantis maisto ir toksinų perteklių, o tada pašalinantis tas medžiagas kaip atliekas.

   Skaidulos taip pat suteikia pilnumo jausmą, todėl jūs valgote mažiau. Vartojant skaidų papildą nuo pusės valandos iki valandos prieš valgį, tai gali padėti jums jaustis pilniems ir taip padėti sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį valgio metu. Skaidulų vartojimas tarp valgių, gali sumažinti nepageidaujamą potraukį maistui. Tai reiškia, kad skaidulos yra puiki tikslingos dietos ir sportinių pratimų pagalbinė priemonė, kuri padės numesti numesti svorio arba išlaikyti sveiką kūno svorį. Galiausiai, buvo parodyta, kad pakankamas maistinių skaidulų suvartojimas padeda palaikyti gerą širdies ir kraujotakos sistemos sveikatą, palaikant normalų kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį kraujyje. 

   Parengta remiantis mano asmeninę bei profesinę patirtimi bei konsultuotasi su  gastroenterologais.

   Daugiau informacijos apie produktus bendrovės produktų kataloge


    

    

   Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

   FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis 
   Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

   Parašykite
   Paskambinkite
   Žemėlapis
   Apie