alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį

Sveiki,  atvykę į  mūsų svetainę  !        

Šypsena  ..... Ji niekuo nekainuoja,bet daug ką sukuria,praturtina tuos, kurie ją gauna ,nenuskurdina tų kurie ją duoda .Blyksteli tik akimirką,o atmintyje kartais išlieka visam gyvenimui.Niekas nėra toks turtingas,kad galėtų be jos apseiti.Ji sukuria laimę namuose,geranorišką aplinką darbe,ji yra slaptažodis draugams. Dailas Karnegis

Mūsų  darbas ir su juo susiję reikalai paprastai užima didesnę mūsų aktyvaus laiko dalį.Todėl savaime suprantama,kad norėtume dirbti ,tai kuo galėtume mėgautis.Mėgautis darbo eiga,mėgautis rezultatais ir mėgautis uždarbiu.

Svajojate apie nuosavą verslą?Ar reikalingos papildomos pajamos? O gal esate jauna mama ,kuriai reikalingos papildomos pajamos?Svajojate apie karjerą? Mėgstate padėti žmonėms , bendrauti? Norite daugiau laiko skirti sau ir savo šeimai ? Norite atrodyti geriau ir jaustis sveikiau?Neturite laiko kada sirgti ? Norite kontroliuoti savo ateitį ir finansus pradėkite kelionę su Forever šiandien.Kelionė prasideda čia , čia keičiasi žmonių likimai,finansinės galimybės , gyvenimo kokybė, sveikata. 

Konsultuojame / mokome jaunas mamas, kaip papildomai užsidirbti auginant vaikus. Kuruojame įvairius projektus ir ieškome jiems tinkamų partnerių. Ieškome veiklių žmonių  kurie turėtų tokiai veiklai tinkamų savybių ar gebėjimų ir norėtų papildomos ar pastovios veiklos.

Finansų ekspertai rekomenduoja prie pagrindinio darbo turėti papildomą veiklą , kuri generuotų pajamas. Forever -geriausia alternatyva pagrindiniam darbui.

Iki susitikimo!

 

Prašome susisiekti su mumis dėl konkretaus įvykio pasiūlymo.

 

  • * privalomi laukeliai
Mes maloniai perskambinsime Jums!

 

  • * privalomi laukeliai

Visus atsakymus į klausimus rasite šioje svetainėje ar

Kviečiame atvykti pas mus .Mus rasite adresu Panevėžys.Nemuno 79 " Tavo verslo centras "203 kab.Mob.tel 861532848.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant pas mus!


 

 

FBO Aušrytės Vanagienės verslo ir sveikatingumo  konsultacinis kabinetas"Alavijo verslas"

  

 

Siekdami suklestėti ir pranokti konkurentus šiandienėje verslo aplinkoje, mes nuolat, mokomės ,tobulėjam ir  įsiklausome į kliento poreikius.

  


 

Mes esam imlūs naujovėms ,nuolat ieškome variantų kaip geriau įgyvendinti iškeltus sau uždavinius,kaip kuo daugiau žmonių padėti įgyvendinti savo svajones.

Mūsų siūlomos profesionalios verslo paslaugos padės Jums susitelkti į jūsų poreikius ,nes mums rūpite Jūs ,jūsų norai ir poreikiai.

Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.