alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį

  Alternatyva sąnarių problemoms spręsti

SĄNARIAI YRA SUDĖTINGAS MECHANIZMAS TAD IŠSAUGOTI JUOS  SVEIKUS YRA YPATINGAI SUNKU.Sąnario kapsulė yra lengvai pažeidžiama.Sąnarį saugo ji gaubianti kapsulė ir  raiščiai.Jie suteikia kiekvienam judesiui tvirtumo ir stabilumo.Gamta pasirūpino kad mums begiojant ,einant,keliant sunkus daiktus sąnariai nesudiltu,Sąnario viduje yra sąnarius sutepančio skysčio. Ląsteles kuriose yra gaminamas skystis yra labai lengvai pažeidžiamos,įvykus traumai ar prasidėjus uždegimui.Sąnariui stabilumo suteikia ir raumenys.Jie susitraukia tam tikra jėga ir greičiu ,sutelkia judesį,jo metu stabilizuoja sąnarį,tolygiai paskirsto masę po visą sąnario paviršių .Kaulu jungtį dengia kremzlė Ji yra ligi ,sutepta sąnario  skyščiu ir standi.Standumo ir stiprumo kremzlei suteikia kologenas.Kremzlės veikia kaip spyruoklės,bet pažeidus pusiausvirą sutrinka ir kremzlė tampa pažeidžiama,Dažniausia pakenkiama klubo ,pečių,kaklo ,plaštakų sąnariai,vėliau plinta  į riešą , alkūnę ar kirkšnį.Formuojasi kaulines išaugos,kurios remiasi į sąnario kapsulę , raiščius ir pažeidžia juos,formuojasi randai ,kurie trukdo sąnariui judėti.Kremzlės nervų neturi tad jų pažeidimo nejaučiame.Skausmą pajuntame tada kai žalojami raiščiai,kapsulė ir raumenys,kaulai.Kiek įmanoma reikia vengti traumų ir uždegimų  Profilaktiškai tiktu vartoti maisto papildus ,kurių sudėtyje yra gliukozamino sulfato ir hondrotino ,bei organines sieros. Gliukozaminas mažina  sąnarių skausmą,uždegimą, hondroitinas maitina  kaulinį audinį.Artimiausias  mūsų organizmui ir geriausiai įsisavinamas maisto papildas yra   FOREVER FREEDOM arba FPREVER FREEDOM 2 GO. 

Forever Freedom

Tai ypatingas maisto papildas ,kuris neturi jokio šalutinio poveikio.Pagrindinė sudedamoji dalis yra alavijas,kuris yra puikus laidininkas ,sugebantis pro kaulinį audinį prasiskverbti ir pasiekti skausmo vietą ,bei uždegimą. O jei dar pridėjus ir ACTIVE HA t,y haliuroną,praturtinta imbieru ir ciberžole turėsime puikią alternatyvą sąnarių problemoms spręsti .


Forever Active Ha

Haliurono rūgštis tai  labai svarbus odos  ir sąnario kremzlės komponentas.Ją pasigamina tik reikiamais kiekiais, tik jaunas organizmas.Ha trūkumas organizme pasireiškia kremzlinio audinio pakenkimu, odos senėjimu,susilpnèjusia kitų organų, kuriems reikalinga Ha ,pvz. akių veikla.Todėl vyresniame amžiuje Ha poreikis yra didesnis.

Ha trūkumą organizme rodo šie požymiai:suglebusi oda, daugėjančios raukšlės ir įvairios dėmės.Ha molekulės palaiko audinio formą ,tonusą,drėgmę,  stangrumą.Naudojant Ha galima sumažinti raukšlių įvairiose veido zonose, padidinti lūpų ,skruostų apimtį ar pagerinti odos būklę, pagerinti minkštųjų kūno audinių , akių(stiklakūnių),dantenų būklę.

Ha labai svarbi ir normaliai sąnarių būklei, kadangi į sąnarį pritraukia vandenį ir palaiko reikiamą sąnario sutepimą.Ha taip pat  padeda užtikrinti maistinių medžiagų patekimą ir toksinų pašalinimą iš ląstelių ,kurios neturi sąlyčio su kraujagyslėmis(tokios kaip kremzlės).Mūsų kremzlinis audinys laikui bėgant kinta, dyla,atsiranda skausmas.Kad išvenktumėte kremzlių dilimo ,ar sustabdyti jau prasidėjusi dilimo procesą vartokite Forever Active HA. Tai puiki alternatyva HA injekcijoms, kurios vidutiniškai kainuoja nuo 200 iki 600 eurų. Injekcijos veikia tik tą sąnarį , skirtingai negu Forever Active Ha , be to dar ir žaloja kaulinį audinį.

 Svarbus kaulų sudėčiai ir jų stiprumui yra pakankamas kiekis vitamino D 3 ir Ca+vartojimas.Kiekvieną dieną iš organizmo pasišalina toks didelis kiekis Ca +,kokį ir turėtume gauti .Tačiau iš maisto Ca +tiek negauname,tad atsargos organizme mažėja.Jaunas organizmas daugiau pasisavina Ca +iš pieno produktų ,o vyresnio amžiaus žmogaus organizmas to jau padaryti nesugeba. Todėl labai svarbu kad kuo daugiau Ca+ mūsų kaulai sukauptų vaikystėje ir jaunystėje.Ca+ kiekį organizme galima papildyti vartojant Ca +tirinčių papildų.Svarbu atkreipti dėmesį kad preparato sudėtyje būtų vit D3 ir magnio.Ca+ reikalingas stipriems kaulams,.Vitaminas  D3  reguliuoja kalcio ir magnio apykaitą . Vit,D 3 ir Mg labai reikalingin kauliniam audiniui atsinaujinti.

  Pasaulyje ypač vertinami kalcio preparatai su vitaminu D3 ir jei dar pridėsime kartu ir maisto papildą turinti vitaminą K 2 ,bus didžiausais efektas,nes šios medžiagos papildo viena kitą ir užkerta kelią osteoporozei.

Vit K2 kraujagyslių sienelėse susidariusi ir viasai ten nereikalingą kalcį sugeba pernešti į kaukus ir apsaugo kaulus nuo išretėjimo.

Moksliniais tyrimais yra nustatyta ,kad vit K2 ,padeda sustbdyti osteoporozę ,mažina lūžių rizika.

 Toks kalcis yra Forever Ca +,kuris yra citrato formos ir lengviausia organizmo įsisavinamas ir ARGI+ ,kuris savo sudėtyje turi vit K2. Vartojant kartu su Forever Freedom ,gausime dar stipresnį efektą ,nes alavijas net 4 kartus padeda geriau įsisavinti medžiagas.

1. Forever Active Ha ir Forever Freedom yra naudingi , nes palaiko gerą kremzlių būseną,saugo nuo susidėvėjimo dėl pernelyg didelio kriūvio ar vyresnio amžiaus.

2.Forever Active Ha ir Forever Freedom yra naudingi nes apsaugo sąnarius nuo didesnės žalos ir būklės pablogėjimo.

3Forever Active Ha ir Forever Freedom padeda sustabdyti sąnarių pažeidimo progresavimą.

Apibendrinimas:Forever Active Ha -drėkinimas , sąnarių "sutepimas",amortizacijos funkcija judant ar esant nedidelėmis traumomis;Forever Freedom -fiziologinis sąnario būklės atstatymas ,kremzlinio audinio stiprinimas. 

Tikslingas šių dviejų produktų vartojimas gali pagerinti gyvenimo kokybę ir apsaugoti nuo  chirurginės intervencijos.Dr.Mauricio Mariskoli.Italijos sveikatos apsaugos ministerijos konsultantas.Italijos FLP mokslinis vadovas.

Išoriniam vartojimui nuskausminti rekomenduoju  MMS gėlį ,Šildomąjį losjoną.Šie tepalai netik nuskausmins, bet ir mažins  uždegimą, mažins patinimą. 

Daugiau informacijos apie produktus bendrovės tinklapyje ir produktų kataloge.

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2016.ppt (14.52MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2016.ppt
(14.52MB)

Aušrytės Vanagienės Verslo ir Sveikatingumo konsultacinis kabinetas "Alavijo verslas"