alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Forever produktai -jūsų geresnei gyvenimo kokybei ,sveikatai ir grožiui 

Sveikata  - pats reikalingiausias dalykas pasaulyje. Būti sveikam – natūralu, nes mes – Gamtos dalis, mes – pati Gamta. Gamta stengiasi mus saugoti, nes mes reikalingi jos veiklai. H.Habardas.

Forever gamina aukščiausios kokybės produktus iš gryniausių natūralių žaliavų .Daugelio produktų gamyboje naudojama stabilizuota želė iš Aloe Vera lapų vidinės dalies.Forever produktų asortimentas yra įrodymas kad gamtos šaltiniai gali padėti mums atrodyti  ir jaustis geriau.Šio plataus spektro dėka galite patys įsitikinti produktų veiksmingumu ir rekomenduoti juos žmonėms,kurie taip pat nori geriau atrodyti ir  jaustis.

Pajuskite alavijo galias gerdami Aloe Vera sultis,alavijų ir uogų nektarą , alavijų ir persikų nektarą,sultis Forever Freedom,Aloe 2go,Freedom 2go 

Forever maisto papildai   yra pagaminti iš  itin geros kokybės žaliavų ,auginamų ar surenkamų iš pačių švariausių šaltinių ir naudojant naujausias technologijos.

Nuo losjonų iki šampūnų -turėdami platų asmeninės higienos priemonių pasirinkimą galėsite jaustis ir atrodyti geriau nei kada.

Forever kosmetika ir odos priežiūros priemonės suteikia odai būtiniausių maistinių medžiagų ,užtikrina drėkinimą,saugo nuo aplinkos poveikio ir lėtina senėjimo procesus.

Lieknėjimo ir gyvenimo būdo programa Forever F.I.T  padės atsikratyti kilogramų ir centimetrų bei pasikeisti negrįžtamai.

 Eteriniai Forever aliejai -ypatinga dovana  geresnei gyvenimo kokybei, nuostabiems pojūčiams, teigiamoms emocijoms. 

Forever eterinių aliejų kolekciją sudaro trys populiariausios ir visame pasaulyje mėgstamos natos - citrinų, pipirmiečių ir levandų sinergiški mišiniai.

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetasMes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie