alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį

Alavijo nauda odos problemoms 

Oda yra didžiausias mūsų organas. Net 80% toksinų pasišalina per odą. Oda ypač reikia rūpintis tiems žmonėms kurie turi jautrią odą. Geriausiai odai tinka priemonės su alaviju.Alavijas ne tik nuskausmina, ramina, mažina uždegimus, bet ir ypač tinka nudegimams gydyti ,ypač terminiams . 

Alavijas gydo odos nudegimus saulėje, todėl jei nudegėte, išbandykite šį alavijo gydomąjį poveikį tiesiog namuose.Alavijo pagalba galite paversti savo veido odą lygia ir spindinčia.Alavijas taip pat naudingas, gydant vabzdžių įkandimus, alergines reakcijas, egzemą,uždegimus, žaizdas ir psoriazę. Alavijo nauda yra palaima žmonės, turintiems jautrią odą.Alavijas padės ir sudrėkins, jeigu kenčiate dėl sausos odos. Jis sudrėkins ir leis lengviau pasisavint deguonį per odą, kas sustiprins odos audinius.Alavijas padeda atkurti natūralų odos grožį. Odos problemas padės išspręsti Aloe Vera želė, Aloe First , kremas su bičių pikiu ir kt .produktai. Ypač veiksmingai alavijo dėka galima išpręsti tokias problemas kaip egzema, dermatitai, psioriazė ir kt odos problemas.Odos funkcijos apsaugoti mūsų organizmą nuo aplinkos poveikio ,šalinti toksinus.Net 80% toksinų yra pašalinama per odą,todėl labai svarbu kad mūsų oda būtų nepažeista.Bet netinkamos odos priežiūros priemonės susilpnina odą ir ji tampa greitai pažeidziama.Žmonės klaidingai mano kad esant odos problemoms reikia naudoti tik tepalus. Bet vartojant tik tepalus ,ypač hormoninius problema išlieka,Alergenas ,kuris sukelia odos problemas yra žarnyne,ir pirmiausia reikia išvalyti žarnyną.Didžiausias pagalbininkas yra alavijas sprendžiant odos problemas. Vartoti rekomenduojama žmonėms turintiems, egzemą, žvynelynę ar  bet kokią dermatyto formą, ar kokią kitą odos problemą.

 Alternatyva odos problemoms

   Aloe Vera sultys ir probiotikas
Šios sultys valo storąjį ir plonąjį žarnyną, kur dauginasi ligos sukelėjai, ir šlakų pavidalu pašalina juos per odą, tokiu būdu mažindamos ligos sukėlėjų kiekį organizmo viduje. Taip pat skatina žaizdų gijimą, odos atsinaujinimą, stabdo odos bėrimą ir išsausėjimą (ypač efektyvus teigiamas poveikis patvirtintas klinikiniais įrodymais)
Pavartojus Aloe vera sultis 2 savaites, rekomenduojama atstatyti gerųjų bakterijų balansą, kurį sunaikino tradiciniam gydymui naudoti hormoniniai preparatai - korikosteriodai, antihistamininiai vaistai. Tam tikslui siūlomas probiotikas, atstatantis žarnyno mikroflorą, stabdantis patogeninių mikrobų dauginimąsi, skatinantis greitesnį žaizdų gijimą, apsaugantis nuo uždegimo.
Asmens higienos priemonės

Asmens higienai rekomenduotinos tik iš natūralių produktų pagamintos asmens higienos priemonės, kad pažeista oda nebūtų dar labiau dirginama.

Skystas muilas alavijo pagrindu - tai puiki priemonė odos priežiūrai, savo sudėtyje neturinti nei alkoholio nei šarmo. Šis skystas muilas ypač gerai minkština odą, lengvai nuplauna žvynus, nedirgina odos, maitina ir ramina.

Tepalai išoriniam naudojimui

Odą gerai nuplovus skystu muilu ir nusausinus, rekomenduojama ją dezinfekuoti purškiamu raminamuoju losjonu Aloe First.
Aloe First losjonas- pirmoji pagalba sudirgusiai odai, kadangi savo sudėtyje turi net 11 gydomųjų žoleliuųir bičių pikio, todėl puikiai dezinfekuoja odą, nuskausmina, apsaugo nuo uždegimo, spartina žaizdų gijimą, nuima niežulį.

Nudžiuvus losjonui, rekomenduojama pažeistą odą pamaitinti, sudrėkinti. Tuo tikslu rekomenduojamas alavijo kremas su bičių pikiu.

Alavijo kremas su bičiu pikiu  – puiki drėkinamoji ir minkštinamoji priemonė odai, kadangi ši priemonė neturi savo sudėtyje vandens, todėl ypač tinka tepti odą net šaltuoju metu laiku. 

Nakties metu rekomenduojama tepti pažeistas odos vietas Aloe vera geliu.
 Aloe Vera gelis rekomenduojamas naudoti naktį, kadangi oda ypač išsausėja naktį. Šis gelis maitina odą, gerina žaizdų gijimą, ramina, nuima skausmą ir niežulį, kuris daugumai pacientų ypač sustiprėja naktį. Taip pat slopina uždegimą, mažina odos jautrumą.

1.Išvalyti nuo alergenų žarnyną ir atkurti žarnyno mikroflorą,tam geriausia tinka Aloe Vera sultys.

2.Odą gerai nuplauti su skystu muilu

3.Odą sudrėkinti,pamaitinti , nuimti niežulį , odos paraudimą.

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2017 (1).ppt (22.71MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2017 (1).ppt (22.71MB)

Apibendrinimas:Aloe Vera sultys -išvalo alergeną iš žarnyno,o priobiotikas atkuria mikroflorą;Skystas muilas švelniai nuplauna pažeistą sudirgusią odą;Aloe First -ramina odą , nuima niežulį ir uždegimą; Alavijo kremas su propoliu -maitina ,drėkina ,nuima niežulį;Aloe Vera gėlis -nuskausmina, drėkina ,maityna,ypač tinka nakties metu.

Daugiau informacijos apie produktus  bendrovės tinklapyje

FVS Aušrytės Vanagienės  Sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas  "Forever "