alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Geresnei širdies ir kraujotakos veiklai


Pagal mirštamumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų Lietuva užima vieną pirmaujančių vietų Europos Sąjungoje (ES). Tačiau būtent širdies ir kraujagyslių ligų galima išvengti, imantis prevencinių priemonių, kurių pagrindą sudaro gyvensenos koregavimas. Juk svarbiausi šių ligų rizikos veiksniai yra nesveika mityba (per didelis riebalų, cholesterolio, druskos kiekis), rūkymas, nejudrumas, antsvoris, negydomas padidėjęs kraujo spaudimas ar cukrinis diabetas,stresas.

Pagrindinis  mūsų organizmo variklis -širdis. 

 Sveika širdis nors ir labai mažas organas ,bet yra tokio stiprumo,kad galėtų pakelti net 1toną sverianti automobilį nuo żemės.Jei širdis nesveika ,neaprūpina organizmo pakankamu kiekiu deguonies ,tokiu atveju jūsų širdis nepakels iš ligoninės lovos , nekalbant jau apie automobilį. Širdies stiprinimas tas pats, kaip svorių kilnojimas, gali sustiprinti jūsų svarbiausią raumenį – širdį. Širdies raumenį geriausiai stiprina  kofermentas Q 1o. Kuo stipresnė jūsų širdis, tuo daugiau kraujo ji gali perpumpuoti su kiekvienu susitraukimu, o tai reiškia, kad jūsų organizmas yra pilnai aprūpinamas deguonimi.Daugiausiai Q1o (net 80mg) turi Forever Pagalba širdžiai

Forever Cardio Health 

specialus mišinys, sukurtas taip, kad suteiktų širdies ir kraujagyslių sistemai svarbių trijų rūšių maistinių medžiagų ir lengvai ištirptų Aloe Vera sultyse. Jis palaiko tinkamą homocisteino lygį, taip pat aprūpina koenzimu Q10, kad ląstelės galėtų tinkamai funkcionuoti, bei antioksidantais, kurie padeda širdžiai išlikti sveikai. Visos kartu šios sudėtinės dalys gerina širdies ir kraujagyslių sistemos būklę.Koenzimas Q10 – tai enzimas, kurį gamina pats organizmas ir kuris yra būtinas, kad galėtų funkcionuoti ląstelės bei širdies ir kraujagyslių sistemos. Pastebėta, kad koenzimo Q10 lygis su amžiumi mažėja, o būtent tada jis mums reikalingas labiausiai. „Forever Cardio Health“ papildomai aprūpina organizmą jam taip reikalingu koenzimu Q10.Dar vienas būdas, kuriuo „Forever Cardio Health“ padeda jūsų širdies ir kraujagyslių sistemai – tai tinkamo homocisteino lygio kraujyje palaikymas. Nustatyta, kad B grupės vitaminai „Forever Cardio Health“ sudėtyje (vitaminas B6, B12 ir folio rūgštis) padeda išlaikyti neaukštą, sveikam organizmui būdingą homocisteino lygį. Tai savo ruožtu padeda išlaikyti sveiką širdį bei kraujotakos sistemą.  „Forever Cardio Health“ sudėtyje taip pat yra natūralių augalinių ekstraktų (vynuogių sėklų, ciberžolių, bosvelijų ir alyvmedžių lapų), kurių teigiamas poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai buvo įrodytas tyrimų pagalba. Prie visų anksčiau paminėtų medžiagų mes pridėjome mineralų magnio, chromo – gerinančių širdies veiklą, lecitino – sutepančio kraujagysles ir mažinančio cholesterolio kiekį kraujuje.

Kitas ypatingas maisto papildas

Forever ARGI+

Pagerina kraujotaką ir limfos nutekėjimą;

Plečia kraujotaką ir gerina vainikinių arterijų kraujotaką;

Normalizuoja AKS;

 Gerina būklę po insulto,infarkto;

 Mažina kraujagyslių aterosklerozę ir kitus širdies ir kraujotakos susirgimus;

Mažina trombų susidarymo tikimybę ;

Mažina venų išsiplėtimą;

Aprūpina krauju galūnes;

 Mažakraujystė;

Reguliuoja cukraus kiekį kraujuje;

Aprūpina organus deguonimi;

  Forever Arctic Sea

Tai ypatingas omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, kuriame yra patentuoto nesočiųjų riebalų rūgščių mišinio, sudaryto iš kalmarų riebalų, ypač grynų žuvies taukų ir alyvuogių aliejaus. Kiekvienoje kapsulėje puikiai subalansuotas omega-3 riebalų rūgščių santykis, o tai ypač svarbu, jei norite būti sveiki ir gerai jaustis,mažina cholesterolio kiekį kraujuje, stiprina kraujagyslių sieneles.Mažina širdies ligų riziką,mažina cholesterolo kiekį, saugo kraujagysles,reguliuoja arterinį kraujo spaudimą

Naujame „Forever Arctic Sea®“ yra patentuoto nesočiųjų riebalų rūgščių mišinio, sudaryto iš kalmarų riebalų, ypač grynų žuvies taukų, kuriuose gausu omega-3 riebalų rūgščių ir daug oleino rūgšties turinčio alyvuogių aliejaus. „Forever Arctic Sea®“ puikiai subalansuotas omega-3 riebalų rūgščių dokozaheksaeno ir eikozapentaeno santykis, o tai ypač svarbu, jei norite būti sveiki ir gerai jaustis. Tinkamos omega-3 rūgščių proporcijos organizme užtikrina, kad smegenų, tinklainės, širdies ir kitų nervų sistemos dalių ląstelės visą gyvenimą vystysis ir funkcionuos tinkamai. Be to, manoma, kad vartojant daugiau dokozaheksaeno rūgšties sumažėja senėjimo proceso sąlygotų protinės veiklos sutrikimų rizika.

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)


Daugiau informacijos bendrovės tinklapyje ir produktų kataloge Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas


Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie