alavijoverslas

 Jei darbe netenka šypsotis ,keiskite jį

Stiprus imunitetas


   Mūsų kompanija turi visą arsenalą produktų, skirtų saugiam imuninės sistemos stiprinimui ir sistemingam palaikymui, subalansuotos mitybos papildymui, kūno higienos priežiūrai.Unikaliose  ALAVIJŲ SULTYSEgausu aminorūgščių, vitaminų, mineralų ir  didelis kiekis įvairių organizmui būtinų medžiagų, kurios subalansuoja ir sustiprina atsparumą ligomstų nėra, todėl neskubėkime vartoti antibiotikų be gydytojo paskyrimo. Jau šimtus metu žmonės žino ir  vartoja altrnatyva antibiotikams.Turime puikius priešvirusinius,antibakterinius,priešgrybelinius ir pprieš parazitinius produktus,kurių efektyvumas įrodytas moksliškai. Tai ČESNAKŲ IR ČIOBRELIŲ kapsulės bei FOREVER BIČIŲ PIKIS. Dėl plataus veikimo spektro, jie vienodai efektyviai veikia  visus sukėlėjus.

   Labiausiai gaila sergančių vaikų. Po vasaros jie grįžo į kolektyvus, kur virusai plinta itin greitai. Palaikykime jų atsparumą ligoms ALAVIJŲ IR PERSIKŲ NEKTARŲ,PROBIOTIKAIS ,FOREVER KIDS. Vaikučiai bus ne tik sveiki, bet ir energingi, linksmi, laimingi, gerai mokysis.

   Nepamirškime PURŠKIAMOJO RAMINAMOJO LOSJONO, jeigu prasidėjo perštėjimas gerklėje, nosies gleivinėje. Paskalavus kelis kartus per dieną, uždegimas neišplis, nesukels komplikacijų.Taip pat dar galime naudoti ir FOREVER ŠILDOMĄJĄ LOSJONĄ, kuris savo sudėtyje turi eukaliptą ir mentolą ir puikiai tinka inhalacijoms ir įtrinimams.

Išmokykime vaikus laikytis asmeninės higienos. Dažnas rankų plovimas – vienas svarbiausių įpročių, padedantis išvengti ligų, sukeltų virusų, bakterijų ir parazitų. Turime švelnų drėkinantį ,SKYSTĄ MUILĄ SU ALAVIJAIS, kurį su malonumu gali naudoti visa šeima, taip pat patariame naudoti FOREVER RANKŲ DEZINFEKANTĄ.Dezinfekatą galima nešiotis kartu visur su savimi tiek vaikams tiek suaugusiems.

   Gamta ir mūsų kompanijos mokslininkai pateikia mums visą arsenalą produktų, kuriuos vartodami galime džiaugtis rudens auksinėmis spalvomis, natūralia metų laikų eiga ir nesirūpinti dėl kažkokių virusų siautėjimo. Su Forever produktais mes jiems neįkandandami.

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2016.ppt (14.52MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2016.ppt (14.52MB)

Apibendrinimas:Imuniteto stiprinimui vartokite Alavijų sultis, Probiotiką,Forever Kids (vaikams);Rankų higienai -Skystą muilą su Alavijais ir Forever Rankų dezinfekantą ;Esant peršalimo simptomams -Česnako ir Čiobrelio kapsules ar Forever Bičių pikį;Inhaliacijoms ir įtrinimams bei kompresams -Šildomasis losjonas .

Daugiau informacijos 

 bendrovės tinklapyje

FVS Aušrytės Vanagienės Sveikatos vadybos  konsultacinis kabinetas"Forever"