alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Forever bitynas

 

Forever bitynas įsteigtas 1958 metais Čarlio Robsono (šeimos patirtis bitininkystėje nuo XVI a.) Sanoros dykumos aukštumoje. Tai vienas didžiausių bitynų ne tik Amerikoje, bet ir pasaulyje. Švari aplinka, atsparūs sausrai, stiprūs žydintys augalai, išskirtinės gamybos technologijos – užtikrina aukščiausią šių produktų kokybę.

Forever Living Products siūlo natūralių bičių produktų liniją. Tai yra ekologiški, natūralūs ir maistingosiomis medžiagomis turtingi bičių produktai. Kompanijos parduodami bičių pikis, bičių pienelis ir žiedadulkės renkamos sausringuose aukštikalnių rajonuose, virš jūros lygio esančiuose negyvenamuose Arizonos ir Vakarų Amerikos regionų bitynuose, kur aplinka nėra užteršta pesticidais ir kitokiais teršalais.   Kad surinktoje žaliavoje būtų maksimaliai išsaugoti visi naudingus bičių produktų ingredientai, Forever Living Products kompanija naudoja pačią naujausią specialiai tam sukurtą ir užpatentuotą technologiją

100 proc. natūralūs produktai, be konservantų ir dažiklių;

Itin maistingi bičių produktai;

Žaliava gaunama iš ekologiškų kompanijos bitynų

Visi FLP produktai yra pagaminami pagal griežčiausius JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) ir JAV žemės ūkio departamento (USDA) reikalavimus;

 Vienoje kapsulėje yra visa 1 dienos rekomenduojama veikliųjų medžiagų dozė (tai tiek pat, kiek kito produkto visa pakuotė).

Forever Living Products siūlo natūralių bičių produktų liniją. Tai yra ekologiški, natūralūs ir maistingosiomis medžiagomis turtingi bičių produktai. Kompanijos parduodami bičių pikis, bičių pienelis ir žiedadulkės renkamos sausringuose aukštikalnių rajonuose, virš jūros lygio esančiuose negyvenamuose Arizonos ir Vakarų Amerikos regionų bitynuose, kur aplinka nėra užteršta pesticidais ir kitokiais teršalais.   Kad surinktoje žaliavoje būtų maksimaliai išsaugoti visi naudingus bičių produktų ingredientai, Forever Living Products kompanija naudoja pačią naujausią specialiai tam sukurtą ir užpatentuotą technologiją.


Daugiau informacijos apie produktus bendrovės tinklapyje ir produktų kataloge


Produktų katalogas
Katalogas_LT_2017 (1).ppt (22.71MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2017 (1).ppt (22.71MB)

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis


FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas
Mesišnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie