alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

 Tik moterims

Vit♀lize sukurtas atsižvelgiant į ypatingus moterų poreikius. Tai natūralus, daug antioksidantų turinčių vaisių, žolelių, vitaminų ir mineralų derinys, padedantis išsaugoti moterų sveikatą ir hormonų pusiausvyrą.  

  • Sukurta specialiai moterims.
  • Patentuotas augalinių medžiagų derinys, kuriame yra obuolių, pasifloros žiedų ir kininio citrinvyčio uogų.
  • Padeda išsaugoti hormonų pusiausvyrą, kad visada jaustumėtės puikiai.
  • Patentuotu būdu paruošti spanguolių milteliai, kurių nauda sveikatai įrodyta klinikiniais tyrimais.

Varginantys PMS simptomai, nemalonūs pojūčiai menopauzės metu ir sutrikusi šlapimo takų veikla gali būti susiję su hormonų pokyčiais ir tam tikrų medžiagų trūkumu.

Vit♀lizeTM“ – natūralus, daug antioksidantų turinčių vaisių, žolelių, vitaminų ir mineralų derinys, sukurtas atsižvelgiant į ypatingus moterų poreikius.

Patentuotas augalinių medžiagų derinys

Vit♀lizeTM“ – patentuotas augalinių medžiagų derinys, kuriame yra obuolių, pasifloros žiedų ir kininio citrinvyčio. Visi šie augalai jau ne vieną šimtmetį vartojami siekiant atstatyti hormonų pusiausvyrą ir pagerinti bendrą sveikatos būklę. „Vit♀lizeTMyra ir spanguolių miltelių, kurių nauda sveikatai įrodyta klinikiniais tyrimais.

„Forever Living Products“ spanguolių miltelius ruošia patentuotu būdu. Tokio unikalaus gamybos būdo dėka skrandžio sultys nesunaikina naudingų spanguolių savybių, todėl maistinės medžiagos patenka toliau į žarnyną ir ten palaipsniui absorbuojamos.

Ypatingas maistingų medžiagų derinys

Vit♀lizeTM“ yra ypatingo, specialiai moterims sukurto maistinių medžiagų derinio, padedančio išsaugoti sveikatą ir hormonų pusiausvyrą. Magnis, vitaminas C ir vitaminas B būtini hormonų gamybai, tačiau jų kiekis organizme greitai mažėja dėl streso ar vartojant įprastus vaistus, įskaitant kontraceptikus ir pakaitinės hormonų terapijos preparatus.
Šie vitaminai derinami su patentuotos formos geležimi ir kalciu – dviem mineralais, ypač reikalingais sveikai širdžiai, kraujagyslėms ir kaulams.

Maistinių medžiagų proporcijos puikiai subalansuotos, todėl jų poveikis bus optimalus.
Šis produktas, sukurtas moteriai, kuri nori:

Pristabdyti senėjimo procesą
Pakelti energijos lygį ir gyvybingumą
Sustiprinti reprodukcinę sveikatą
Sustiprinti šlapimo sistemos funkciją
Padėti organizmui kovoti su stresu
Jei ir Jūs norite pagerinti savo bendrą savijautą, jaustis energin

Alavijų ir uogų nektaras

Alavijų ir uogų nektaras – tai alavijų, spanguolių ir obuolių sulčių kokteilis. Alavijų ir uogų nektaro sudėtyje yra visų vitaminų, mineralų, aminorūgščių, fermentų, kurių yra ir Aloe Vera sultyse. Taip pat jam būdingos vaistinės spanguolių ir obuolių savybės. Kadangi vieno svarbiausių vitamino C žmogaus organizmas pats negamina, maisto papildus su vitaminu C vartoti yra tiesiog būtina. Naujausi spanguolių sulčių medicininiai tyrimai parodė, kad vartojant spanguoles mažėja urologinių, infekcijų rizika, jos itin naudingos sergantiems cistitu;gesnė, šis papildas - kaip tik Jums.

Bičių pikis

Bičių pikis nuo seno žinomas kaip efektyviausias natūralus antiobiotikas, padedantis organizmui kovoti su bakterijomis, virusais. Bičių pikis pasižymi natūraliomis su uždegimu kovojančiomis savybėmis, kurios gali padėti sumažinti infekciją inkstuose ir šlapintakiuose .

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie