alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį


Organizmo detoksikacija

Mes prausiamės kasdien, tačiau retai susimąstome, ar reikia valyti organizmą? Mūsų virškinamasis traktas panašus į namo kanalizaciją. O storoji žarna – tai lyg visų nešvarumų surinkėjas. Kasdien į kanalizaciją pilant atliekas ir riebalus, vamzdžiai užsikiša. Kartas nuo karto juos reikia valyti. Tas pats vyksta ir mūsų virškinamajame trakte. Šlakais užkimštos žarnyno sienelės nustoja atlikti vieną svarbiausių funkcijų – rezorbciją. Dėl teršalų sutrinka žarnyno mikroflora, jos stoka sukelia. Nereikalingas balastas kurį nuolat nešiojame su savimi gali sverti nuo 5 iki 25kg. Nesuvirškinti maisto likučiai ima rūgti, išskirdami toksinus, kurie, plisdami po visą organizmą, pažeidžia kepenis, inkstus, plaučius, širdies ir kraujagyslių bei endokrininę sistemas. Šlakai, besikaupdami organizme, virsta tikrais akmenimis, ir laisvaisiai radikalais .Šlakai susidaro paveik visuose organuose: inkstuose, kepenyse, tulžies pūslėje. Šlakams priskiriamos ant vidinių kraujagyslių sienelių besikaupiančios cholesterolio plokštelės, druskų nuosėdos stubure ir sąnariuose.Nesuvirškintos kenksmingos medžiagos ima kauptis organuose bei audiniuose ir nuodyti organizmą. To rezultatas – nuovargis, galvos skausmai, bloga nuotaika. Pablogėja odos būklė, slenka plaukai. Dažnai sutrinka virškinamojo trakto veikla, didėja svoris ar mažėja atsparumas virusinėms bei bakterinėms ligoms.Jeigu žarnyno sienelės užterštos atliekomis, mikrobai randa puikias sąlygas maitintis ir daugintis.  Atsiranda ilgalaikiai vidurių užkietėjimai arba viduriavimas, pilvo pūtimas, po kiek- vieno pavalgymo sunkumo jausmas visame kūne. Viskas būtų gerai, jeigu tokia mityba nepažeistų mūsų apsauginio barjero – žarnyno sienelės. Daug cukraus, cheminių konservantų, saldiklių turintis maistas padaro pralaidžią žarnyno sienelę ir visa infekcija pakliūva į kraują bei išplinta po visą organizmą, sukeldama ūminius uždegimus įvairiuose organuose ir sistemose. Užsitęsus tokiam uždegimui, jis virsta lėtiniu, atsiranda skausmai, o vėliau sutrikdomas viso organo darbas, vystosi ligos.

Kad atkurtume normalią organizmo veiklą ir pagerintume savijautą, reikia išsivalyti. Tik šią procedūrą reikia atlikti teisingai. Kartais tam naudojami laisvinantys vaistai, bet jie sudirgina žarnyno gleivinę ir išplauna iš jo kalį, atpalaiduoja žarnyno raumenis ir tuomet žarnynas jau negali teisingai atlikti savo funkcijų. Kitas valymo būdas yra klizma, bet ji taip pat išbalansuoja žarnyno mikroflorą, nepasiekia plonajame žarnyne susikaupusių nešvarumų .Todėl  turime žinoti, kaip padėti savo organizmui palaikyti vidinę švarą.

Detoksikacija vykdoma trimis etapais:

  • Valymas
  • Palaikymas
  • Atstatymas.  

Valymas

Aloe Vera nektaras 

Vidiniam vartojimui skirtas Aloe Vera nektaras,kuris kuris dar vadinamas „organizmo šluota“. Alavijuose esantys saponinai – gamtiniai muilai atlieka pagrindinį valomąjį darbą mūsų organizme. Jie išjudina visus susirinkusius nešvarumus ir su vandeniu visa tai yra išnešama iš organizmo. Alavijas dirba visame mūsų organizme, sudarydamas sąlygas normalioms biocheminėms reakcijoms vykti.Mūsų organizmo valomąjį darbą nuo gleivių, dervų, toksinų ir kitų nešvarumų atlieka septynios organizmo apsivalymo sistemos: storasis žarnynas; kepenys; inkstai; riebalinis audinys; raumenys ir sausgyslės; nosis, akys, ausys; plaučiai ir oda.Jei kuri iš šių sistemų neatlieka savo darbo, į pagalbą ateina kitos. Pavyzdžiui, jei storoji žarna ir kepenys nepajėgia atlikti valomojo darbo, tai įsijungia valymas per nosį, akis, odą, plaučius. Tuomet odą išberia, pradedame sloguoti, šlapiuoja akys.Aloe Vera nektara puiki pagalba norint atstatyti organizmo sutrikusias funkcijas ir pašalinti iš jo nereikalingas medžiagas – švelni, natūrali priemonė, padedanti sureguliuoti sutrikimus virškinimo sistemoje, suaktyvinanti medžiagų apykaitą, kraujotaką. Alavijas sumažina pernelyg didelį jautrumą, dalyvauja atstatomuosiuose procesuose suaktyvindamas juos net 6–8 kartus. Alavijas taip pat susilpnina cheminių vaistų šalutinį poveikį .Valymo etapas gali tęstis 2–3 mėnesius, kad organizmas atsipalaiduotų nuo daugelio toksinų ir įjungtų savigydos mechanizmą, kurį mes dažniausiai blokuojame vartodami cheminius vaistus.Padedant Aloe Vera nektarui slopinami nedraugiškų bakterijų, grybų, parazitų dauginimosi procesai įvairiuose organuose.Kartu su Aloe Vera nektaru  vartoti Česnako ir čiobrelio kapsules arba Forever bičių pikio tabletes. Tai stiprūs augaliniai antibiotikai, veikiantys tik patogeninius mikroorganizmus. Jie, vartojami ilgesnį laikotarpį, gali padėti sunaikinti kirmėles bei kitus parazitus.Mokslininkai išnagrinėjo česnako savybes ir užtikrino, kad jis naikina daugybę mikroorganizmų: streptokokus, auksinį stafilokoką, Helicobakter pyliori, vaistams atsparias tuberkuliozės mikrobakterijas bei kandidą. Forever Bičių pikis pasižymi antivirusiniu, uždegimą ir skausmą slopinančiu, detoksikuojančiu poveikiu.Kad organizmas būtų detoksikuojamas kompleksiškai, kartu tikslinga vartoti Žalumynų laukus . Želmenyse esantis chlorofilas padeda organizmui švarinti kraują, kepenis, neutralizuoti toksines medžiagas, metalus kaip, pavyzdžiui, nikotiną, kadmį, stroncį.

Palaikymas

  • Šiame etape labai svarbu stebėti žarnyno veiklą – kuo lengvesnis vyks šalinimosi procesas, tuo mažiau bus apkrautos kitos sistemos. Jeigu žarnynas nejudrus, pirmiausia turime padidinti išgeriamo vandens kiekį, galima gukšnoti aloe Vera nektarą keletą kartų per dieną arba vartoti Forever Probiotic tol, kol žarnyno darbas normalizuosis.
  • Palaikymo etapas yra pats ilgiausias ir reikalaujantis kantrybės ir užsispyrimo. Sunku prognozuoti jo trukmę – tai gali tęstis metų metus, priklausomai nuo to, kaip ilgai mes alinome savo organizmą. Deja, organizmas ne puodas, kurį gali išplauti ir tuoj pat gaminti maistą. Esame gyva sistema, joje nuolat vyksta įvairūs procesai ir cheminės reakcijos. Tai priklauso ir nuo to, ką mes valgome, kvėpuojame, kiek miegame ir kiek judame. Tik niekada neklauskite – ar padės? Žmogaus organizme suaktyvinus savigydos procesus jau nebegalima jo sustabdyti! Belieka tik pasirūpinti, kad ir mikrobiomas, ir visas mūsų organizmas būtų ap- rūpintas reikiamu maistu.
  • „Maistines medžiagas, vitaminus ir mineralus mes turime gauti kasdien ir visus metus. Prisikaupti nepavyks“ – sako prof. Rimantas Stukas.

Palaikymo etapas. Imuninė sistema ranka rankon dirba kartu su limfine sistema tol, kol užgesinamas paskutinis „gaisras“organizme. Dažnai šiame etape atsiranda sloga, kosulys, padidėja prakaitavimas, net pakyla temperatūra, gali išberti odą, atsirasti viduriavimas ar visiškai užkietėti viduriai. Todėl labai svarbu vartoti natūropatinius produktus, kurie, kaip sako profesorius farmakologas dr. Romualdas Basevičius, „..stimuliuoja organizmo savigydą, t.y. imuninės sistemos atsako stiprumą kovojant su išoriniais ir ligą sukeliančiais faktoriais.“ Jų mes turime tokių, kurių reikia: Žalumynų laukus arba , Forever Fiber ,Forever bičių žiedadulkes ,arba Absorbent C ,arba Gin-Chia. Kompanijos lankstinuke Forever produktai įvairioms žmonių grupėms sugrupuoti produktai – galima pasirinkti pagal amžių, veiklos intensyvumą bei organizmo siunčiamus signalus.Šiame etape labai svarbu stebėti žarnyno veiklą – kuo lengvesnis vyks šalinimosi procesas, tuo mažiau bus apkrautos kitos sistemos. Jeigu žarnynas nejudrus, pirmiausia turime padidinti išgeriamo vandens kiekį, galima gukšnoti Aloe Vera nektarą keletą kartų per dieną arba vartoti Forever Probiotic tol, kol žarnyno darbas normalizuosis.


FVS Aušrytės Vanagienės sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas"Forever"

Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų. 


Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie