alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Nervų sistema

 Nervų sistema – tai lyg galingas organizmą valdantis kompiuteris. 

 Nervų sistema reguliuoja ir koordinuoja organizmą, jo funkcijas ir veiksmus užtikrindama visapusę organizmo gerovę. Nervų sistema yra išsiraizgiusi po visą organizmą tartum greitkelių tinklas, kuriuo į smegenis keliauja informacija apie tai, kas dedasi aplinkui ir organizmo viduje. Šis tinklas yra sukonstruotas iš milijardų nervinių ląstelių – neuronų, kurių junginiai sudaro nervus. Jais beveik 400 km/val greičiu keliauja elektrocheminiai signalai (impulsai). Nervų sistemoje impulsai gaunami, apdorojami ir siunčiami į organus bei raumenyną. Negaudami šių impulsų organai ir raumenys apskritai nefunkcionuotų. Nervų sistema yra ypač jautri ir jos sutrikimus gali lemti daug įvairių veiksnių: traumos, infekcijos, struktūriniai pakitimai, augliai, kraujotakos ir autoimuninės problemos ar degeneracija, susijusi su amžiumi.

 ko susideda nervų sistema?

Mūsų nervų sistema sudaryta iš kelių dalių: centrinės ir periferinės. Centrinę nervų sistemą sudaro galvos ir nugaros smegenys. Periferinę – autonominė (arba vegetacinė) ir somatinė nervų sistemos. O autonominę nervų sistemos dalį dar galima suskirstyti į simpatinę ir parasimpatinę dalis. Simpatinė nervų sistemos dalis atsakingą už „bėk arba kovok“ efektą streso metu. Taip pat dar ir atsakinga už daugelį procesų, kurie mums pasireiškia esant įtampai, nerimui, nervinantis. Ir šie procesai vyksta be jokio sąmoningo žmogaus įsikišimo, automatiškai. Taip nutinka todėl, jog išsiskiria streso hormonai kortizolis bei adrenalinas ir noradrenalinas, kurie susiję su pokyčiais virškinimo sistemoje, širdies veikloje, kitose organizmo sistemose.  Pavyzdžiui, pakinta balsas, pradedame stipriai prakaituoti, padažnėja širdies susitraukimų dažnis, išraustame, atsiranda staigus noras šlapintis. Kai stresą sukėlę veiksniai išnyksta, darbo imasi parasimpatinė nervų sistema. Ji nuramina organizmą, sulėtina širdies plakimą, sureguliuoja gliukozės kiekį kraujyje. Kad mūsų organizmas palaikytų pusiausvyrą, parasimpatinė ir simpatinė sistema turi veikti darniai.Bet , esant ilgalaikiam, lėtiniam stresui, simpatinė nervų sistemos dalis veikia stipriau ir ilgiau.

Stresas veikia virškinimo sistemą ir kiekvieną jos dalį atskirai.Emocijų poveikis virškinimo sistemai tikrai nenuginčijamas.

 Virškinimas yra kontroliuojamas kone nuosavos, enterinės, nervų sistemos. Kai streso metu įsijungia vadinamasis „bėk arba kovok“ organizmo atsakas centrinėje nervų sistemoje, virškinimas gali tiesiog sulėtėti, apstoti. Mat centrinė nervų sistema slopina kraujo tekėjimą virškinimo sistemoje, virškinimo sistemos dalių raumenų susitraukimus bei sumažina sekrecinių liaukų, būtinų virškinimui, veiklą. Anot Niujorko (JAV) medicinos profesoriaus, gastroenterologo Kennetho Kocho, stresas netgi gali sukelti uždegimą virškinamajame trakte ir žmogų padaryti labiau prieinamą pačioms įvairiausioms infekcijoms. Stresas gali sukelti stemplės spazmus, padidinti rūgšties kiekį skrandyje ir tokiu būdu kuriam laikui sukelti visišką nevirškinimą.Nors pats stresas gal ir nesukels skrandžio opų, uždegiminės žarnyno ligos, dirgliosios žarnos sindromo atsiradimo, bet gali paūminti ir pabloginti šias virškinamojo trakto sistemos ligas, būkles. O taip taip pat blogina žarnyno veiklą. Streso metu sumažėja maisto medžiagų absorbcija, sulėtėja oksigenacija žarnose, lėtėja ir metabolizmas, sutrinka skysčių apykaita, atsiranda viduriavimas arba vidurių užkietėjimas.
Ilgalaikis, lėtinis stresas gali sukelti ilgalaikių širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų. Ilgam padidėja širdies susitraukimų dažnis, gali atsirasti aukštas kraujospūdis, išsivysto hipertenzija, didėja širdies smūgio ir insulto rizika.
ilgalaikis poveikis gali sukelti kitokių sveikatos problemų: galvos, pečių, kaklo skausmus dėl raumenų įsitempimo, o taip pat ir kvėpavimo
sutrikimus.
Kas   padeda išsaugoti nervų sistemą ir sumažinti stresą?

Forever bičių žiedadulkė

 • aprūpina organizmą maistingomis medžiagomis
 • padeda įveikti medžiagų apykaitos problemas
 • mažina kenksmingų bakterijų aktyvumą
 • šalina iš organizmo nuodingąsias medžiagas
 • reguliuoja virškinimą
 • gerina žarnyno veiklą
 • gerina kraujotaką
 • stiprina imuninę sistemą
 • stiprina vegetacinę nervų sistemą.

Žiedadulkės - tai žiedinių augalų mikrosporos. Žiedadulkės labai naudingos žmogaus organizmui. 
"Forever" bičių žiedadulkės surenkamos naudojant patentuotas nerudyjančio plieno talpyklas iš bitynų, įkurtų ekologiškai švariuose rajonuose. "Forever" bičių žiedadulkių tabletės yra be konservantų, aromatinių medžiagų ar dažiklių. 
Šiame produkte yra visų organizmui reikalingų medžiagų: visi B grupės vitaminai, vitaminas C (reikalingas vartoti kasdien), taip pat vitaminai D, E, K, beta karotinas (vit. A), mineralai (kalcio ir fosforo santykis beveik idealus 1:1), fermentai ir kofermentai, lecitinas, augalinių riebalų rugštys, angliavandeniai, baltymai ir 22 aminorūgštys, įskaitant 8 nepakeičiamas, kurių mūsų organizmas pats nepasigamina. Žiedadulkėse yra gausu cinko ir vitamino B6, kurie ypač naudingi depresijos bei priešmenstruacinės įtampos atvejais. Jos mažina kenksmingų bakterijų aktyvumą ir gerina toksinų šalinimą iš organizmo, todėl yra naudingos alergiškiems žmonėms, jų maistingų medžiagų mišinys gali padėti koreguoti organizme vykstančius cheminius procesus. 
Palyginti su kitais maisto priedais, žiedadulkės yra maistingiausias maisto papildas, todėl yra laikomos vienu geriausiai subalansuotų produktų.

Bičių pienelis

Bičių pienelyje yra vit. A, C, D ir daug B grupės vitaminų, tarp kurių vit.B5 (pantoteno rūgštis). Pantoteno rūgštis – viena svarbiausių organizmo medžiagų, kuri būtina baltymų, riebalų, angliavandenių ir keleto hormonų apykaitai bei sintezei. Bičių pienelyje yra visos svarbiausios aminorūgštys ir dešimt antrinių aminorūgščių, kalcio, vario, geležies, fosforo, kalio, silikono, sieros. Jame yra ir nukleorūgščių.Bičių pienelis skatina organizmo medžiagų apykaitą, padeda atsinaujinti ląstelėms, didina atsparumą ligoms, stresui.

„Forever“ bičių pienelis išgaunamas tiesiai iš avilio ir tuoj pat džiovinamas šaldant. Tokiu būdu pašalinamas vandens perteklius paliekant nepakitusius visus vitaminus, mineralus, fermentus ir kofermentus.

 Ginko Plius

 • Gerina smegenų kraujotaką.
 • Padeda palaikyti cirkuliaciją.
 • Pakelia energijos lygį.
 • Puikus antidepresantas
 • Alsheimerio profilaktikai
 • Gerina deguonies įsisavinimą smegenyse
 • Alergijų ir plaučių ligų atsparumui didinti
 • Sudėtyje esančių augalų preparatai sustiprina ginkmedžio naudą.
 • Tinka dirbantiems aktyvų protinį darbą, besimokantiems (studentams

Forever Ginkgo Plus“ yra unikalus keturių augalų mišinys. Tai ginkmedis (Ginkgo Biloba), kaip pagrindinis ingredientas, kartu su tikriniu blizgučiu (Ganoderma lucidum), kinine citrinvyte (Schisandra chinensis) ir daugiažiede baltašakne (Polygonum multiforum).

Ginkmedžio lapų ekstraktas išskiria flavanoidus ir trepenoidus, kurie stiprina kapiliarus. Jie taip pat veikia kaip antioksidantai.

Įrodyta, kad ginkmedžio preparatai pagerina kraujo cirkuliaciją smegenyse.

Tikrinis blizgutis, kininė citrinvytė ir daugiažiedė baltašaknė turi daug biologiškai aktyvių medžiagų, o daugiažiedė baltašaknė Kinijoje yra laikoma svarbiausiu ilgaamžiškumo augalu. Visi šie augalai veikdami kartu su ginkmedžiu ir sukuria nepaprastą „smegenų toniką".

DĖMESIO: geriant ginkmedžio preparatus, rezultato sulaukiama vėliau, todėl rekomenduojama ginkmedį gerti ne mažiau kaip 6 mėn.

Nature-Min


Nature-Min“ yra puikus idealiai subalansuotų makro- ir mikroelementų šaltinis. Šie mineralai pagaminti iš jūros dugno nuosėdų, kurios susidarė iš sukalkėjusių jūros augalų ir gyvūnų. Jūros dugno nuosėdų mineralai yra puikus mikroelementų šaltinis.

Mineralai sudaro net 4 % mūsų kūno. Žmogaus organizmas negali pasigaminti mineralų, todėl reikiamą mineralų kiekį turime gauti su maistu. „Nature-Min“ aprūpina organizmą mikro- ir makroelementais gerai subalansuotomis proporcijomis, o tai yra labai svarbu jų įsisavinimui.Mineralai turi milžiniškos reikšmės žmogaus organizmui – nuo skysčių balanso reguliavimo iki genų ir hormonų aktyvacijos. Mineralų reikia beveik visoms organizmo funkcijoms. Mineralai reikalingi ląstelių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, normaliai endokrininių liaukų veiklai, skysčių apykaitai, kraujo kūnelių gamybai, skeleto ir dantų formavimuisi bei augimui, hormonų veiklai ir dar daugeliui kitiems žmogaus organizmui gyvybiškai svarbiems procesams. Nature-Min“ tabletės pagamintos iš natūralių žaliavų, todėl yra lengvai įsisavinamos

Žaluminų laukai

Ypač gerai subalansuotas maisto papildas. Jame yra maistinių medžiagų iš liucernos, miežių, kviečių želmenų ir raudonųjų ankštinių pipirų. Tai vitaminų, mineralų, aminorūgščių ir fermentų kokteilis, turintis chlorofilo ir ląstelienos. Šis maisto papildas yra puikus maistinių medžiagų šaltinis ir galimybė greitai aprūpinti organizmą gyvybiškai svarbiomis medžiagomis. 

Žaliojo maisto“ šaltinis,puikus vitaminų ir mineralų šaltinis su chlorofilu.
Padeda gerinti virškinimą ,s
tiprina fizinę ir psichinę būklę.

Forever Living Products siūlo sprendimą – „Žalumynų laukus“. Tai itin gerai subalansuotas maisto papildas, kuris padės kompensuoti maistinių medžiagų trūkumą. Šio produkto sudėtyje daug vitaminų, mineralų, baltymų, aminorūgščių, fermentų, jame yra ir chlorofilo.
„Žalumynų laukai“ pasižymi maistinių medžiagų gausa, kurios gaunamos iš miežių ir kviečių želmenų, liucernos ir raudonųjų ankštinių pipirų.
Miežių želmenyse yra mineralų: kalio, kalcio, magnio, geležies, natrio, vario, fosforo, cinko ir mangano.
Kviečių želmenys – maistingas augalas, turintis daug įvairių vitaminų ir mineralų.
Liucernos yra puikus vitaminų (A, B6, E, K) ir mineralų šaltinis.
Raudonieji ankštiniai pipirai jau seniai naudojami medicinoje, mat jie gerina kraujotaką ir padeda virškinti.
Produkto sudėtyje yra medaus. Medus turi daug naudingų medžiagų: vitaminų, mineralų ir aminorūgščių. Jis jau seniai naudojamas kaip vaistas ir energijos šaltinis.
„Žalumynų laukai“ yra gerai subalansuotas maisto papildas, kurio sudėtyje yra vitaminų, mineralų aminorūgščių, fermentų, chlorofilo ir daug ląstelienos.
 

 


Daugiau informacijos bendrovės tinklapyje ir produktų kataloge.Dėl Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis 
Mes išnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų. 

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie