alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Kaip užsisakyti Forever produktų

 • Sveiki apsilankę virtualiame Forever produktų kataloge www.alavijoverslas.eu

   Šiame kataloge yra pateikta reklaminio pobūdžio informacija.

  Kaip užsisakyti  produktus ?

  Išsirinkote, kokių produktų pageidaujate, tačiau nežinote, kaip juos užsisakyti? 
  Paprasčiausias būdas – parašykite man į ausrytenem
  @gmail  kuriame nurodykite, kokie produktai Jus domina. BŪTINAI nurodykite savo vardą ir telefono numerį – susisieksiu su Jumis asmeniškai.

  Jei Jus domina keli produktai, galite naudotis užsakymo sistema. Tik primenu, kad ši svetainė – reklaminio pobūdžio ir už produktus sumokėti automatiškai nėra galimybės.

  Produktų užsakymas vyksta taip:

 • Visų pirma išsirinkite Jums patinkančius produktus, spausdami prie produkto esančią nuorodą "Užsakyti". Tuomet sistema parodys Jūsų išsirinktus produktus.
 • Antra - pasirinkę visus Jus dominančius produktus, spauskite nuorodą "Užsakymo vykdymas".
 • Trečias užsakymo etapas - registracija. Jei Jūs jau esate užsiregistravę, tiesiog suveskite registravimosi duomenis. Jei užsakymo per katalogą sistema naudositės pirmą kartą, užpildykite kliento anketą. Vėliau savo užsakymą galėsite papildyti kitais pageidaujamais produktais.

Registruodamiesi, tiksliai nurodykite savo vardą, telefono nr. bei adresą. Duomenys reikalingi siekiant su Jumis susisiekti ir galutinai susiderinti užsakymą. 

Jei Jūsų užsakomų produktų sąraše yra maisto papildai, pageidautina kad užsakomų produktų suma būtų ne mažiau 50
 €. Kilus klausimams, prašome kreiptis telefonu +370 61532848

Dėl Jūsų užsakymo įvykdymo susisieksiu asmeniškai, Jūsų registracijoje nurodytais kontaktais.

Jei produktų reikia skubiai, prašau kreiptis telefonu..

Jei esate VIP klientu, produktų galite nusipirkti Prekių centre Vilniuje, Pylimo g. 30.

Taip pat galite naudotis užsakymams vykdyti sukurta el. Sistema www.aloe.lt 
Tačiau priminsiu, kad Jums visada galioja minimali užsakymo suma – 50
 € skaičiuojant didmeninėmis kainomis.

Nuolaidos ir uždarbio galimybė

Jei naudojate bei vartojate Forever produktus, ir norite mokėti už juos mažiau, susisiekite – paaiškinsiu, kaip galite tai padaryti neišėję iš namų.

Jei Jums reikia papildomų pajamų, turite laisvo laiko, o gal net planuojate sukurti savo verslą – Forever kompanijoje esate labai laukiami. Investuodami tik savo laiką, galite turėti papildomas pajamas prie pagrindinio atlyginimo arba susikurti stabilų verslą . Šiais klausimais geriausia susisiekti telefonu – labai laukiu Jūsų skambučio arba el. laiško su Jūsų tel nr. 

Gaukite 15% nuolaida visam laikui! 

Jūs turite galimybę įsigyti Forever Living produktų su 15% nuolaida,  visiems sekantiems jūsų pirkiniams. Nuolaidos turėjimas neipareigoja daryti pirkmus ar platinti Forever Living produkciją, perkate tik tiek kiek jums reikia ir kada reikia. Tai padaryti labai paprasta, įsigykite Forever Living produktų, vienu pirkimu už 50 €.

O kaip tai padaryti?

 Reikia atlikti kelis paprastus žingsnius:

1. Paspauskite ant šios nuorodos http://registracija.foreverliving.lt užpildykite sutartį: >>> Distributoriaus sutartis internetu <<<

2. Užpildant sutartį jums reikia įvesti sponsoriaus ID, vardą ir pavardę: šiuos duomenis įvesti būtina, be jų negalėsite užsiregistruoti.

3. Įveskite pateiktus duomenis į Sponsoriaus ID, Sponsoriaus vardas, Sponsoriaus pavardė, laukus taip kaip matote paveikslėlyje žemiau. 

Sponsoriaus ID kodas Forever sistemoje 370000003418

Sponsoriaus vardas: Aušrytė

Sponsoriaus pavardė: Vanagienė

Esu alavijoverslas.eu svetainės savininkė ir tai yra mano  Forever Living verslo savininko duomenys, registruojantis jūs turite įvesti mano duomenis .Aš visada mielai konsultuoju ir atsakau į klausimus apie Forever Living produktus,turiu didelę patirti  sveikatos srityje (32m stažas)ir profesionaliai galiu patarti ir padėti.

Turite klausimų dėl produktų? Norite juos įsigyti su nuolaida? Norite papildomų pajamų?

Susisiekite 861232848, ar apsilankykite adresu Nemuno 79 ,Panevėžys.


Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie