alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Bičių produktai išoriniam vartojimui 

Alavijų kremas su bičių pikiu

Šis kremas yra puiki drėkinamoji ir minkštinamoji odos priežiūros priemonė. Šio kremo sudėtyje puikiai dera Aloe Vera želė, bičių pikis, ramunėlių ekstraktas ir vitaminai: A, C,E.Bičių pikis sustiprina Aloe Vera želės savybes. Šie du komponentai puikiai dera ir saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Vitaminas E lėtina odos senėjimo procesus ir yra lengvas filtras nuo ultravioletinių spindulių. Vitaminas A yra vadinamas odos vitaminu, jis reikalingas odos audiniams atsinaujinti. Vitaminas C būtinas jungiamiesiems audiniams normaliai funkcionuoti.Alavijų kremas su bičių pikiu yra malonaus kvapo, tirštos tekstūros ir tinka naudoti daugeliu atvejų. Kremo sudėtyje nėra vandens, todėl jis idealiai tinka šaltuoju metų laikotarpiu, vėjo ir šalčio nugairintai bei permainingo oro paveiktai odai.

Lūpų pieštukas su  alavijais

Lūpų pieštukas su alavijais – puiki lūpų priežiūros priemonė. Lūpų pieštukas puikiai saugo lūpas visais metų laikais, nes jo sudėtyje yra simondsijų aliejaus ir bičių vaško. Lūpų pieštukas su alavijais drėkina, maitina, gydo suskilinėjusias ir išsausėjusias lūpas. Šį lūpų pieštuką vertėtų įsigyti susiruošus slidinėti, kaitintis saulėje, iškylauti gamtoje. Jis padės įkandus vabzdžiams, įsidūrus, nusibrozdinus ar nudegus.

Forever "Bright“ dantų želė 

Forever Bright“ dantų želės pagrindas yra Aloe Vera. Ši želė buvo kuriama keletą metų, jos gamyboje naudojami ilgą istoriją ir patikrintą veikimą turintys komponentai. Daugybė vartotojų
ir dantų priežiūros specialistų yra pareiškę, kad ši želė atitiko ir netgi viršijo jų lūkesčius. „Forever Bright“ dantų želė neabejotinai įsitvirtino šiandieninėje rinkoje kaip viena efektyviausių dantų priežiūros priemonių.

 Optimalus kiekis Aloe Vera želės, reikalingas maksimaliam efektui pasiekti, buvo nustatytas po ilgų bandymų ir konsultacijų su odontologais. Želė sudėtyje yra ir bičių pikio, kurį bičių šeimyna naudoja apsaugoti avilį nuo įvairių išorės veiksnių. Ar nenorėtumėt turėti burnoje tokią tvarką ir švarą kaip avilyje?

Galutinis rezultatas – „Forever Bright“ dantų želė ne tik puikiai valo dantis, bet ir palaiko higieną ir suteikia gaivų burnos kvapątinka vartoti esant paradontozei. Šią dantų želė gali naudoti visa šeima.Be floro.

Raminamasis puršliamasis losjonas

Šis išskirtinės formulės losjonas pirmoji pagalba sudirgintai odai

Tai priemonė, kurios sudėtyje yra alavijų, bičių pikio ir 11 rūpestingai parinktų augalų ekstraktų. Losjonas maitina, ramina odą, pasižymi antibakteriniu poveikiu.Purškiamas raminamasis losjonas yra pirmoji priemonė įvairiems odos suerzinimams nuraminti. Losjono pagrindas yra Aloe Vera želė, kurią papildo kiti odai naudingi komponentai:

• Bičių pikis, kuris sustiprina raminamiąsias ir valomąsias Aloe Vera želės savybes.• Alantoinas, iš taukės šaknų gaunama medžiaga, kuri ramina ir puoselėja odą, suteikia jai elastingumo.• Vienuolika augalų ekstraktų, kurie yra žinomai naudingi odai įvairiais atvejais: medetkų, kraujažolių, čiobrelių, ramunėlių, kiaulpienių, eukaliptų, pasiflorų, šalavijų, imbierų,vaistinių agurklių, sandalmedžių. Purškiamas raminamasis losjonas veiksmingas esant odos suerzinimams, vabzdžių įkandimams. Jis slopina niežulį, ramina odą nusideginus saulėje.Ypač puiki pirmosios pagalbos priemonė žaiždoms ,net ir tropinėms opoms ,praguloms.  Kiaip ir kiti mūsų alavijų turintys produktai, losjonas maitina ir ramina odą. Grožio salonai naudoja šį losjoną prieš dažant plaukus, nes jis apsaugo plaukus nuo sausinančio dažų poveikio. Losjonas puikiai ramina odą po depiliacijos vašku

FOREVER rankų valiklis

Gyvendami aktyviai susiduriame su daugybe bakterijų, kurios dažniausiai tampa nematomais mūsų sveikatos priešais. „Forever“ rankų valiklis su alavijais ir medumi naikina bakterijas. Valiklio sudėtyje esatys alavijai ir medus minkština, drėkina ir valo odą. Priemonė maloniai kvepia citrina ir levandomis, o nedidelis tik 59 ml buteliukas puikiai tinka nešiotis visur ir visada! Būkime atviri – jei jūsų šeimos gyvenimo būdas yra aktyvus, bakterijų neišvengsite. Tačiau galite greitai jų atsikratyti. „Forever“ rankų valiklis – daug galios turintis mažas buteliukas

Daugiau informacijos apie produktus bendrovės tinklapyje ir produktų kataloge

Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)


Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti sumumis

FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetasMesišnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie