alavijoverslas

Jei darbe negalite šypsotis , keiskite jį

Produktai vidiniam vartojimui

Forever Bičių žiedadulkės

Forever bičių žiedadulkės – kokybiškas maisto papildas, kuris gerina kraujotaką, reguliuoja virškinimą, stiprina imuninę sistemą, saugo vegetacinę nervų sistemą.Žiedadulkės dažnai vadinamos papildomu gamtiniu maistu. Jos teikia energijos ir gyvybingumo. Šių žiedadulkių tabletėje yra maistingų medžiagų, būtinų gerai sveikatai, energijai ir ištvermingumui palaikyti. 

Žiedadulkės yra žiedinių augalų mikrosporos. Bitės jas renka ir neša į savo avilį maistui. Medžiai, gėlės ir kiti augalai negalėtų egzistuoti be žiedadulkių. Jos naudingos ir žmogaus organizmui, nes yra puikus energijos šaltinis. Žiedadulkės laikomos vienu iš geriausiai subalansuotų gamtos produktų.
Forever bičių žiedadulkės surenkamos naudojant patentuotas nerūdijančio plieno talpyklas iš bitynų, įsikūrusių ekologiškai švariuose rajonuose. Tai užtikrina šio gamtos produkto švarumą ir veiksmingumą. Forever bičių žiedadulkės natūralios, be konservantų, aromatinių medžiagų ar dažiklių.
Žiedadulkėse gausu organizmui būtinų medžiagų. Jose yra beveik visų vitaminų. Toks vitaminų kompleksas garantuoja didžiulį teigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Šiame gamtos produkte yra visų B grupės vitaminų, vit. C, vit. D, vit. E, vit. K ir beta karotino (vit. A). Žiedadulkėse yra daug mineralų, fermentų ir kofermentų, augalinių riebalų rūgščių, lecitino, angliavandenių, baltymų ir 22 aminorūgštys, įskaitant visas aštuonias, kurių organizmas negali pasigaminti pats. Žiedadulkių maistinės medžiagos yra gerai virškinamos, organizmui lengva jas pasisavinti.

Bičių pikis

Bičių pikis savo sudėtyje turi 22 amino rūgštis ir veikia kaip natūralus antibiotikas. Puiki priemonė sutelkti organizmo natūralias gynybines jėgas

Pagrindinė bičių pikio (propolio) žaliava yra lipnios augalų dervos. Bitės pikį naudoja kaip gynybinę ir apsauginę priemonę. Pikis saugo avilį nuo gamtoje esančių priešų ir infekcijų.

Forever“ bičių pikis puikus maistingų medžiagų šaltinis, kuriame daug vitaminų, mineralų, aminorūgščių, fermentų. Šis produktas yra 100% natūralus, be konservantų, sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų. Pikio antibakterinės ir antivirusinės savybės yra tokios stiprios – jis naikina netgi labai atsparią bakteriją MRSA, kurios neįveikia jokie antibiotikai.Vienas veiksmingiausių antibiotikų ,kuris naikina bakterijas , virusus,grybelius.

Greitina žaizdų gijimo procesą; padeda įveikti skrandžio ir žarnyno negalavimus;
 Sudėtyje yra visos 22 aminorūgštys ir Vit B kompleksas.

Bičių pienelis

 Bičių pienelis- puikiai subalansuotas maisto papildas, kuris suteikia energijos ir ištvermės, padeda kovoti su stresu.

Bičių pienelis yra bičių darbininkių priekinių žandų ir ryklės liaukų skystis. Šis aukščiausios rūšies maistas yra skirtas bitėms motinėlėms maitinti. Bitės motinėlės gyvena iki šešerių metų, kuomet bitės darbininkės gyvena tik iki šešių savaičių. Kompanija bičių pienelį surenka tiesiai iš avilio ir tuoj pat šaldant džiovina. Tokiu būdu pašalinamas vandens perteklius paliekant nepakitusius visus vitaminus, mineralus, fermentus ir kofermentus.

Bičių pienelyje yra vit. A, C, D ir daug B grupės vitaminų, tarp kurių vit. B5 (pantoteno rūgštis). Pantoteno rūgštis – viena svarbiausių organizmo medžiagų, kuri būtina baltymų, riebalų, angliavandenių ir keleto hormonų apykaitai bei sintezei. Jo trūkumas gali sukelti galvos skausmus, viršutinių kvėpavimo takų infekcijas, jautrumą insulinui, nemigą, pykinimą ir nervų sutrikimus.

Bičių pienelyje yra visos svarbiausios aminorūgštys ir dešimt antrinių aminorūgščių, kalcio, vario, geležies, fosforo, kalio, silikono, sieros. Jame yra ir nukleorūgščių.Bičių pienelis skatina organizmo medžiagų apykaitą, padeda atsinaujinti ląstelėms, didina atsparumą ligoms, stresui. „Forever“ bičių pienelis išgaunamas tiesiai iš avilio ir tuoj pat džiovinamas šaldant. Tokiu būdu pašalinamas vandens perteklius paliekant nepakitusius visus vitaminus, mineralus, fermentus ir kofermentus. „Forever“ bičių pienelis yra būtinas maisto papildas tiems, kurie siekia puikios gyvenimo kokybės.

Daugiau informacijos skaitykite bendrovės svetainėje ir produktų kataloge.

  Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)
Produktų katalogas
Katalogas_LT_2018.ppt (25.06MB)


Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis!


FVS  Aušrytės Vanagienės   sveikatos vadybos konsultacinis kabinetas

Mesišnagrinėsime Jūsų poreikius  ir suteiksime pagalbą kad jūs  galėtumėte susitelkti ties savo kuriamu verslu ir pasiekti gerų rezultatų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie